utorok 7. júla 2015

Umývanie okien a hydrofóbna impregnácia

K jednej z dlhodobo veľmi využívaných činností upratovacej firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o. bezpochyby patrí umývanie okien, výkladov aj celých presklených plôch priemyselných budov a výškových objektov.

A samozrejme nie je sa čomu diviť, pretože architektonický smer v novej bytovej, priemyselnej, obchodnej, zdravotníckej či odpočinkovej výstavbe využíva skla ako jeden z hlavných stavebných prvkov. Predstava, že každý majiteľ týchto objektov by dokázal vlastnými silami a prostriedkami umývať a ošetrovať obrovské presklené plochy, je úplne absurdná. A práve špecializácia a skúsenosť renomovaných upratovacích firiem je zárukou spokojnosti majiteľov objektov, ako so samotným umývaním skiel, tak s následným ošetrením, čo má zásadný vplyv na životnosť samotných okien, výkladov alebo celých presklených fasád.

Medzi tieto skúsené a renomované upratovacie spoločnosti rozhodne patrí firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., ktorá svojím dvadsaťročným pôsobením nielen na našom, ale aj českom, rakúskom či nemeckom trhu získala špičkové postavenie nielen pre svoj dôraz na kvalitu, profesionalitu a včasnosť prevedenia upratovacej služby, ale zároveň svojim následným odborným a technologicky prepracovaným ošetrením, usilujúc o radikálne predĺženie životnosti všetkých sklenených plôch.


Umývanie presklených plôch a následné ošetrenie hydrofóbnou impregnáciou

Hydrofóbna impregnácia skiel


A práve po dokonalom umytí skiel prichádza najdôležitejšia časť a tou je ošetrenie presklených plôch a fasád technológiou NANOCLEAN, ktorú táto upratovacia firma nanesie na takto pripravené sklenené priestory.

Po 20tich minútach odborní pracovníci firmy prvýkrát tieto plochy precízne vyleštia. Nasleduje samotné nanesenie a rozotrenie hydrofóbnej impregnácie GlasProtect. Po druhom dôkladnom vyleštení už je na skle vytvorená ochranná nanovrstva, ktorá má zásadný účinok proti vode a všetkým druhom špiny. Na takto ošetrených sklenených priestoroch dochádza k zhlukovaniu vody so špinou do formy guličiek, ktoré sú následne samospádom alebo pomocou veterných vplyvov odvádzané z presklených plôch. GlasProtect takto spoľahlivo zaisťuje samočistiacu schopnosť skla a účinne zabraňuje uchyteniu a tvorbe plesní, vodného kameňa, škvŕn od hrdze, soli a kyselín.

Podľa klimatických podmienok je 100% životnosť tejto vyspelej technológie 4-5 rokov. Každý si každopádne dokáže spočítať finančnú výhodnosť tejto prevratnej metódy, a to z hľadiska úspory čistiacich prostriedkov, ale aj z hľadiska predĺženia životnosti samotných okien, výkladov či sklenených fasád a všetkých presklených častí stavebných objektov.

So svojimi konkrétnymi otázkami sa neváhajte obrátiť na e-mailovú adresu tejto skúsenej upratovacej firmy: centrala@a-servislipka.sk.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára